Göz Altı Işık Dolgusu

REDENSİTY 2 GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU İLE GENÇ DİNAMİK BAKIŞLAR

“Redensity II”, gözaltı morluk, çukurluk ve torbalanma problemlerinin giderilmesine ve cildin uzun süreli yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktadır.

Güvenilir, uzun süreli hyalüronik asit
Minimal ödem riski.
Uygun vizkoelastik profil
Özel doku üzerine minimal baskı
Optimal yayılma ve kontrollü konumlandırma
Doğal, ödemsiz iyileşmeler
Bu alana özel geliştirilmiş çağraz bağ
Enjekte edildiğinde şişkinlik yapmaz.
Çok düşük ödem riski
Az miktarlarla enjeksiyon rahatlığı
Doğal, homojen, uzun süreli

Dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu (karnınızın üzerine yatmak gibi) veya uyku düzensizlikleri, bu durumu artırıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir.

Göz bölgemiz her yöne kolayca gidebilen özel bir yağla çevrilidir ve bu yağ olan bölge “septum” adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir. Septum, genetik nedenlerle ve yaşa bağlı bir artışla, yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı inceldiğinden, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşur. Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm yaratılamamıştı. İsviçre Teoxane Laboratuvarları uzun süren etkili Ar-Ge çalışmaları sonucunda bunu başard ve “Teosyal, “Redensity II Göz altı Işık Dolgusu” nu yarattı.

Kalıcılığı 1 ile 1,5 yıl arasında değişen “Redensity II”nin bilimsel klinik araştırmalarında 67 hastada sadece 4 vakada kızarıklık ve morluk şeklinde bir yan etki görüldüğü, bunun da 72 saat içerisinde kaybolduğu bilgisi aktarılmıştır. “Redensity II”nin içeriğinde, cildin yapı taşlarından hyalüronik asit, cildi yeniden yapılandırma kompleksi olan 8 amino asit, 3 antioksidan, mineral ve vitaminler ile hasta konforu için lidokain bulunmaktadır. Hyalüronik asit vücudumuzda doğal olarak bulunmakta ve derin tabakalarında su tutarak cildimizin hidrasyonunu iyi bir düzeye getirmeye hizmet etmektedir. Bu güçlü nemlendirici ajan, yaş almayla birlikte azalmaya başlar. Bu nedenle, cilt kurur, zayıflar ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Teosyal işte bu zamanla az çalıştığı bölge, giderdiği problemler ve uzun süre kalıcılığı ile de farklılık yaratan Teosyal ürünleri tamamen doğal olup insan vücudunda bulunan bir bakteriden elde edilmektedir. Yani insan vücuduna tam uyumludur.

Redensity II ile yeniden yapılandırma ve hücre yenilenmesi

7 Amino asit : Glisin, Lisin, Treonin, Prolin + İsolösin, Lösin, Valin

2 Mineral : Çinko ve bakır
Vitamin B6

+Anti-oksidan Koruma

3 anti-oksidan: Glutatyon, N-asetil,-L-sistim, Alfalipolik asit

Deri hidrasyonu

Hyalüronik Asi

1 Amino asit : Arganin

Merkezimizde göz çevresine yapılan vitaminlerin enjeksiyonu ile göz altı morluğu, torbalanması ve kırışıklık aynı anda tedavi edilebiliyor.

Ayrıca bu bölgede bulunan ciltte pigmentasyon (koyu renk oluşması) fazlalığından yani cilde rengini veren hücrelerin fazlalığından olan tipinde ise peeling tedavisi ile sonuç alabiliyoruz.

İlaveten dermarollerın göz çevresine uygulanan şekli olan eye cell yöntemini de tedaviye eklediğimizde başarımız bir o kadar da artıyor.